کهکشان نقره ای من

بایگانی

۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

تا قبل از امسال معلم هایم همه صلح طلب بوده اند. مثلا همگی بر این نظر بودند که خودم را درگیر حاشیه و تنش و چیزهای بی خود نکنم و بگذارم هر کی هر غلطی خواست بکنه و تهش یه جوری حالش را بگیرم (و یا باور داشته باشم که خدا این کار را انجام خواهد داد). امسال واحدهای جدیدی باید پاس کنم. وقتی به رئیس گفتم حداقل اتاقم را عوض کنم که هر روز چشمم به جمال این رفیقان شفیق روشن نشود، قهقه زد! گفت باز که میخواهی فرار کنی! گفت وایستا بجنگ چرا هی میری کنار وایمیستی؟ گفت 7 میلیارد آدم روی کره زمینه، مگه همشون تو جبهه تو هستند؟ همیشه پشتت هستند؟ دنیا همه جور آدمی داره ناتو، چشم سفید، حسود، بد طینت. میخوای از دست همشون فرار کنی؟

دیدم پر بیراه نمیگه. دیدم میشه در حالی که لبخند به لب داری و تو دلت داری به این بازی مسخره میخندی، شمشیرو تا ته بکنی تو شکم طرف!! خب اینم از بستر سازی های مناسب مملکته که این چیزا رو خوب یاد آدم میده که همچین آب دیده و رویین تن شی و کمتر نقطه ضعف داشته باشی. یه چیزی که خیلی ازش خوشحالم اینه که توی این چند سال به توصیه سخن بزرگان و هزار منبع دیگه نقاط ضعفم رو پیش کسی رو نکردم و به کسی اعتماد زیادی نداشتم.

و باز هم یه چیز دیگه این که، امروز فکر کردم همین که تا الان ازدواج نکردم که طلاق گرفته باشم یکی از برجسته ترین دستاوردهای زندگیم بوده! 

۰ نظر ۲۹ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۴۷
قاصدک

درست لحظه ای که از پنجره طبقه پنجم، زمین خالی جلوی ساختمان را دیدم که در اثر باراش باران و هوای مطبوع بهار، سبز و دل انگیز شده یک آن آرزو کردم بال داشتم و با یک خیز کوچک آن ها را باز می کردم و شادمان و پر نشاط در آسمان اوج می گرفتم...

۰ نظر ۲۰ فروردين ۹۶ ، ۰۹:۵۰
قاصدک

اگر تهاجم فرهنگی و دشمن قسم خورده و دست های پشت پرده و اینجور چیزها راست باشه، باید بریم پیداشون کنیم و بگیم آقا تو بردی، خیالت تخت.

۰ نظر ۱۹ فروردين ۹۶ ، ۱۴:۵۶
قاصدک